כל מה שצריך לארוע מרגש

מצגות מיוחדות יום הולדת

אחד הימים שהיינו רוצים לזכור הוא את יום ההולדת שלנו, יום מיוחד בו אנו חוגגים עם בני משפחה וחברים. לילדים יש מגוון פעילויות לבחירה, כמו הפעלות קרקס, משחקי לייזר, הפעלות בועה, סדנאות אומנות ואפיה, קוסמים, זמרים וזמרות ועוד המון פעילויות מגוונות. האם פעילויות אלו מתאימות לנו בני ה-40 וה-50… אולי

ככל הנראה אנו נעדיף פעילויות כגון: סטנאדאפ, אומני חושים ומחשבות, הופעות מוזיקה, מסיבות, סדנאות שתיה, אפיה, בישול, ולאמיצים שביננו חוויות אתגריות כמו פיינטבול, צניחה, צלילה וכד'. יש כאלו שיעדיפו טיול משפחתי או טיול לארץ רחוקה ונידחת.

הפקת אירוע יומלדת בגילאי 40-50 היא מאתגרת, מאחר וכבר ראינו בחיינו דבר או שניים, מי או מה כבר יכול להפתיע אותנו? רק עכשיו אנחנו מתחילים לחיות, הילדים גדלו, אנחנו בשיא הקריירה שלנו ומחפשים כיצד לאתגר את עצמנו.

במהלך האירוע ניתן לשלב דבר לא פחות חשוב ומיוחד, מצגות מיוחדות יום הולדת ה-40 או ה-50 או כפי שנאמר אין אין מסיבה בלי עוגה… אז אין יומלדת בלי מצגות מיוחדות יום הולדת 40 או מצגות יום הולדת 50 לנו בני גיל המעבר או אמצע החיים.

מהי בעצם מצגת?

המצגת הינה בעצם אותו ספר זכרונות כפי שהכרנו בילדותינו רק משוכלל יותר. במצגת אנו מספרים בקצרה מי הוא בעל/ת יום ההולדת –  מאז היוולדנו, גן, בית ספר, צבא, טיול אחרי צבא. קצת מספרים על הילדים ועבודה. אנו מוסיפים תמונות בני משפחה, תחביבים מיוחדים. ניתן לצרף סרטוני וידאו ואף ברכות מוקלטות של חברים וקרובי משפחה. למצגת מתלווה מוזיקה או שיר אהוב על בעל/ת המסיבה.

במהלך האירוע, מתבצעים צילומים וברכות, אותם ניתן להוסיף למצגת. וכמו בספר הזכרונות אנחנו יכולים להשאיר מקום לברכות האורחים, כתוב, תמונות ווידאו.

סוגי מצגות: הנפשות, אפקטים וצלילים, הוספת דיבוב מצחיק או דמות מוכרת. את המצגות ניתן להכין עם מגוון תוכנות כמו פאוור פוניט, תוכנת סקראץ', תוכנות קומיקס, אופיס, אקרובט וכד'. מצגות מיוחדות יום הולדת 40 או מצגות מיוחדות יום הולדת 50 לא בהכרח צריכות לעשות שימוש בתוכנת מצגות, ניתן להכין סרטון שהו מעין קליפ בו מוקלטים קטעי וידאו מצחיקים, קטעי וידאו מאירועים, ברכות ואף קטעי קריינות המספרים את סיפור חיינו.

בסופו של דבר, זוהי מתנה מרגשת הנשארת עימנו לכל ימי חיינו.

מאמרים נוספים

וידאו יום הולדת

המילה וידאו מגיעה מלטינית, אני רואה ולראשונה נעשה שימוש באמצע שנות החמישים של המאה ה-20 בשידור של חברת החדשות CBS. בתחילה היו אלו מכשירים מאוד יקרים אך בתחילת

קרא עוד »

סרטון יום הולדת

לרוב סרטון הכוונה היא לסרט קצר באורך של מספר דקות שבין 20 ל-40 דק'. ויש מקומות שאף הם קצרים יותר. במאה ה-20 בשנות ה-20-30 אכן

קרא עוד »

ניצן שמיר מצגות

ניצן שמיר מצגות מתמחים זה שנים רבות ביצירת מצגות שונות למגוון רחב של אירועים כגון חתונות, בר או בת מצווה, ימי הולדת, נישואין ועוד. כיום,

קרא עוד »
Call Now Button
WhatsApp chat