כל מה שצריך לארוע מרגש

סרטון יום הולדת

לרוב סרטון הכוונה היא לסרט קצר באורך של מספר דקות שבין 20 ל-40 דק'. ויש מקומות שאף הם קצרים יותר. במאה ה-20 בשנות ה-20-30 אכן הסרטים היו סרטונים קצרים. היו אלו סרטי אנימציה, קומדיות, סרטים אילמים ואפשרו אף לבמאים מתחילים לפרסם עצמם. בהמשך, עם כניסת הטלויזיה ופופולריות בתי הקולנוע דעכו הסרטים הקצרים עד שכמעט ונעלמו, הגם שלא הייתה להם הצדקה כלכלית.

הפקת יום הולדת לגיל הביניים 40-50

כשאנו מגיעים להפיק יום הולדת לגיל הביניים, אנו רוצים להפיק מתנה מושלמת, להפתיע ולהתחדש. עומדות בפנינו מספר אפשרויות מעניינות: האם זה יהיה מופע סטנדאפ, אומן חושים מפורסם, סיור חוויתי בתל-אביב, יפו, ירושלים או עכו. בפעילויות מסוג זה ניתן לגוון, בסיורים לדוגמא, ניתן לשלב שחקני רחוב, משימות לפתרון תעלומות וחידות מסתוריות תוך פעילות מצחיקה, מאתגרת ומגבשת.

כמובן, פעילות יום הולדת איננה מושלמת ללא סרטון יום הולדת.

הפקת סרטון יום הולדת 40

תחילה יש לבחור את הפעילות המתאימה לגיל 40, פעילות זו יכולה להיות אתגרית ואינטנסיבית ותשאול המשפחה והחברים אודות החוגג/חוגגת, יכולים לעזור בבחירת נושא הפעילות. במהלך הפעילות, צלמים מקצועיים יצלמו את המשתתפים מזויות שונות ואף באמצעות רחפנים.

הפקת סרטון יום הולדת 50

בדומה ליום הולדת ה-40 גם כאן צריך להתאים את סוג הפעילות לבני / בנות גיל ה-50 האתגר כאן הוא קצת יותר מורכב… כאן אפשר להתאים פעילות כמו ביקור בבית בירה, שירה סביב מדורה, מסלול סיור בעיר העתיקה וכד'. כמו בסרטון יום הולדת 40 גם בסרטון הולדת 50 נעשה שימוש בצלמים מקצועיים וציוד מקצועי.

להפקת יום הולדת מוצלח, בעיקר למי שכבר ראה הכל יודע הכל מספר כללים:

א.      תקציב – איכות האירוע תקבע על פי גודל התקציב.

ב.      מקום – היכן יתבצע האירוע, בתוך מקום סגור, אולם, ברחוב, צניחה חופשית וכד' (כל אלו משפיעים ומושפעים מגודל התקציב).

ג.       תוכן האירוע – האם זו פעילות אינטימית, בני משפחה, חברים, אירוע שקט או תוסס, מהו בסיס האירוע כמו אוכל, פעילות אתגרית וכו'.

ד.      אופי האירוע – יקבע על פי אישיותו וגילו של בעל / בעלת השמחה וכמובן האורחים.

ולהזכיר, אירוע יום הולדת לבני גיל 40-50 חייב להיות מתועד ומטוקטק כמו סרטון יום הולדת 40 או סרטון יום הולדת 50  מקצועי לכל דבר!

מאמרים נוספים

וידאו יום הולדת

המילה וידאו מגיעה מלטינית, אני רואה ולראשונה נעשה שימוש באמצע שנות החמישים של המאה ה-20 בשידור של חברת החדשות CBS. בתחילה היו אלו מכשירים מאוד יקרים אך בתחילת

קרא עוד »

סרטון יום הולדת

לרוב סרטון הכוונה היא לסרט קצר באורך של מספר דקות שבין 20 ל-40 דק'. ויש מקומות שאף הם קצרים יותר. במאה ה-20 בשנות ה-20-30 אכן

קרא עוד »

ניצן שמיר מצגות

ניצן שמיר מצגות מתמחים זה שנים רבות ביצירת מצגות שונות למגוון רחב של אירועים כגון חתונות, בר או בת מצווה, ימי הולדת, נישואין ועוד. כיום,

קרא עוד »
Call Now Button
WhatsApp chat