כל מה שצריך לארוע מרגש

איך בוחרים צלם מקצועי לוידאו חתונה

וידאו לחתונה מתמונות וסרטונים

האירוע המרגש והמיוחד שלכם מתקרב ואתם וודאי רוצים שתישאר לכם מזכרת מהאירוע. יש 2 שיטות ליצור וידאו לחתונה כאשר אחת מהן היא צילום וידאו באירוע עצמו והשנייה היא הכנת מצגת וידאו מקורית ומקצועית בשימוש סרטונים ותמונות מהחתונה שלכם. ניתן ליצור מצגות מדהימות ומיוחדות באמצעות תמונות במחיר משתלם במיוחד ולשמור למזכרת את האירוע בדרך יצירתית, יפה ומרגשת לשנים הבאות.

איך יוצרים וידאו מתמונות וסרטונים?

יצירת וידאו מתמונות וסרטונים מתבצעת באמצעות תוכנות מתקדמות לעיצוב גרפי ולמעשה צלם וידאו יכול לעשות עבורכם את המצגת לפני או אחרי האירוע. צלם מקצועי אוסף את כל התמונות היפות ביותר של האירוע שלכם וסרטוני וידאו קצרים אשר צולמו על ידי הצלם עצמו או משפחה וחברים. בשילוב של כל האלמנטים יחד, ניתן ליצור סרטון מרגש ומיוחד ולשלוח אותו לכל החברים והמשפחה בווטסאפ. זו הדרך הטובה ביותר לשמור על זיכרון מאירוע מיוחד ומרגש ללא סרט ארוך של כל האירוע. המצגת היא קצרה יחסית ונמשכת עד ל-6 דק' סך הכל. ההפקה של המצגת מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מיומנים בסטודיו המתמחה בעיצוב גרפי להכנת מצגות.

הכנת וידאו לאירוע החתונה

ומה לגבי סרטון להקרנה על מסך באירוע החתונה? מלבד הכנת וידאו לחתונה מתמונות מהאירוע, ניתן ליצור סרטון וידאו לאירוע עצמו מתמונות שלכם מהעבר. את הוידאו מכינים לפני האירוע ומקרינים אותו על מסך באירוע עצמו. גם כאן משתמשים במספר תמונות וסרטונים ומשלבים אותם למצגת מרשימה ומיוחדת. ניתן להוסיף למצגת גם סרטונים קצרים של ברכות מחברים או משפחה קרובה ולהקרין את זה עם סאונד במהלך החתונה שלכם. באמצעות תוכנות מחשב מתקדמות וחדשניות, ניתן ליצור מצגות אינטראקטיביות בעלות יחסית נמוכה ולציין את הרגעים המרגשים שהיו לכם ביחד בתור בני זוג לפני החתונה.

וידאו לחתונה במחיר משתלם במיוחד

על מנת שתוכלו ליצור וידאו לחתונה מרגש ומיוחד עם תמונות וסרטונים קצרים, צרו קשר עם סטודיו ניצן שמיר הפקות הנחשב לאחד המובילים כיום בישראל בתחום המצגות. צוות הסטודיו מספק לכם מענה מידי ויכול להכין לכם מצגות לאירוע חתונה גם בהתראה קצרה על פי זמינות. כל מה שצריך זה תמונות וסרטונים קצרים והם יכינו עבורכם מצגת מושלמת לאירוע במחיר נוח במיוחד.

WhatsApp chat