כל מה שצריך לארוע מרגש

סרטון לבר מצווה

הבן שלכם חוגג בר מצווה? זה הזמן להכין לו סרטון!

אם אירוע בר המצווה מתקרב, כדאי שיהיה לכם סרטון מרגש ויפה של הילד שלכם. באמצעות סרטון לבר מצווה ניתן להעביר לקהל האורחים את כל הרגעים המיוחדים של הילד, מגיל הינקות ועד היום עם שילוב של סרטונים ותמונות במצגת מקצועית ואיכותית. תהליך ההפקה מתבצע דרך סטודיו לעיצוב גרפי וכולל מוזיקת רקע שאתם בוחרים המתאימה ביותר למצגת. ניתן לבחור שיר אחד או מספר שירים אשר יהיו משולבים לאורך כל הסרטון.

איך מכינים מצגת איכותית לאירוע?

הפקה של מצגת יכולה להתבצע בשילוב עם סרטונים, מה שיותר למעשה מעין קליפ עם מוזיקת רקע שיכול לרוץ לאורך כל האירוע של הילד שלכם או רק לזמן מסוים לברכות או כל שלב מרכזי באירוע. את הקליפ או המצגת מקרינים עם מחשב שאתם מביאים מהבית ומקרן ומסך מותאם. כל התהליך הוא פשוט וברגע שיש לכם מצגת מוכנה, ההפעלה תהיה קלה ביותר ולא תדרוש מכם להוריד תוכנות מסוימות לצורך כך. את הסרטון אפשר גם להציג בהפתעה לילד מבלי להראות לא את הסרטון לפני וליצור בדרך זו אפקט מרגש יותר.

הפקה של סרטון מצחיק ומרגש

על מנת להפוך את האירוע שלכם גם למצחיק ומרגש במיוחד מומלץ לשלב סרטון לבר מצווה הכולל קטעים מלאי הומור. ניתן לעשות זאת בשילוב ברכות של ילדים אחרים מהכיתה של הילד שלכם, חברים מחוגים או בני משפחה. ניתן לשלב כתוביות מצחיקות על גבי סרטונים מסוימים וליצור את האווירה המושלמת לשלב הצגת הסרטון. סטודיו מקצועי לעיצוב גרפי ועריכת וידאו יעשה בשבילכם את העבודה תוך מספר ימים בלבד ובמחיר משתלם של כמה מאות שקלים סך הכל. כל מה שנדרש מכם הוא לאסוף תמונות באיכות גבוהה (עדיף תמונות שצולמו לרוחב) וסרטונים שהילד שלכם מצולם בהם בגילאים שונים.

סטודיו להפקות סרטון לבר מצווה

לקבלת פרטים נוספים על שירותי הפקה של סרטון לבר מצווה, צרו קשר עם סטודיו ניצן שמיר הפקות ותוכלו לקבל את כל המידע על תהליך הפקת סרטון מושקע לאירוע. הסטודיו מציע לכם שירותים מקצועיים ואמינים לעריכה והפקה של קטעי וידאו ותמונות ליצירת הקליפ או המצגת המושלמת לאירוע בר המצווה של הילד שלכם.

WhatsApp chat
Call Now Button