כל מה שצריך לארוע מרגש

5 רעיונות מקוריים לסרטון חתונה

רוצים ליצור סרטון לחתונה? לא יודעים איך להתחיל?

אחד החלקים היפים והמרגשים ביותר בכל אירוע חתונה הוא הסרטון של החברים והמשפחה. בכדי ליצור סרטון לחתונה מרגש ומקורי אתם צריכים שיהיו לכם כלים מקצועיים לעשות זאת. היום בכדי לקצר את תהליך הכנת הסרטון, כל מה שאתם צריכים הוא לאסוף תמונות מהעבר של הזוג וסרטונים ארוכים או קצרים שלהם באירועים משפחתיים או חברתיים כמו בר מצווה, ברית מילה, אירועי חברה ואירועי חג כמו פורים ושבועות.

רעיון מקורי ליצירת לסרטון חתונה

בכדי ליצור את הסרטון החתונה המושלם, אתם יכולים לשלב אלמנטים מצחיקים ומרגשים גם יחד וליצור את האפקט המושלם בקטע קצר של 3 עד 6 דקות סך הכל. הנה 5 רעיונות לסרטון מקורי ומיוחד לאירוע החתונה של החברים שלכם:

  • ליצור סרטון של "יום בחיי" בני הזוג.
  • ליצור קליפ בסגנון של תוכנית חדשות עם מנחים.
  • ליצור תוכנית שעשועון כמו בטלוויזיה.
  • הכנת שיר חתונה עם קליפ מרגש ומצחיק.
  • הכנת קליפ אנימציה עם דמויות דומות לבני הזוג.

מה המחיר להכנת סרטון לאירוע חתונה?

המחיר להפקה של סרטון לחתונה תלוי במידה רבה באורך הסרטון, בכמות התמונות והסרטונים שיש לערוך ובלוח הזמנים שלכם. ניתן להפיק סרטון גם בהתראה קצרה אך מומלץ לעשות זאת מספר ימים או שבועות לפני האירוע עצמו. במידה ומדובר על שילוב של סרטונים ותמונות בסרטון והסרטונים שאתם שולחים הם קטעי וידאו ארוכים מאירועים כמו בר מצווה וימי הולדת, תהליך העבודה יהיה ארוך יותר ויתכן שזה ישפיע גם על המחיר הסופי של סרטון החתונה. דרך האתר תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת לסרטון קצר ומרגש של עד 6 דק'. את הסרטון יכינו עבורכם מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה בתחום המביאים איתם ניסיון רב וידע עצום בהכנת סרטונים ומצגות לאירועים.

הפקת סרטון לחתונה במחיר מעולה!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד להפקה של סרטון לחתונה לחברים שלכם, צרו קשר עם סטודיו ניצן שמיר הפקות המציע לכם תהליך הפקה מקצועי ואיכותי עם תמונות וקטעי וידאו שאספתם מבני הזוג. הסרטון יהיה מוכן על פי לוחות זמנים שנקבעו מראש ותוכלו להקרין אותו באירוע החתונה של החברים באמצעות שימוש במקרן ומסך.

WhatsApp chat