כל מה שצריך לארוע מרגש

איך תוכלו לאסוף את התמונות והמידע למצגת שלכם

רוצים ליצור מצגות יום הולדת? לא יודעים מאיפה להתחיל?

מצגות יום הולדת יכולות להיות מעוצבות במגוון צורות ודרכים וניתן להתאים את המצגת במדויק לאופי של חתן או כלת יום ההולדת. אז איך יוצרים מצגת יפה ומרגשת ומה מומלץ להוסיף במצגת שלכם? דבר ראשון שכדאי לעשות הוא לבחור את נושא המצגת או הנושאים שאתם רוצים להציג בה. המצגת לא חייבת להיות על ציר זמן בסדר כרונולוגי, אלא על פי נושאים כמו תחביבים, כישרון אישי או אירועים חשובים בחיים של חוגג או חוגגת האירוע. לאחר שבחרתם את הנושא או הנושאים למצגת, תוכלו להתחיל בתהליך האיסוף של התוכן שיוצג ויוטמע במצגת שלכם.

עריכת מצגת ליום הולדת לילד

אם אתם חוגגים יום הולדת לילד שלכם ומעוניינים ליצור עבורו מצגת מיוחדת, כדאי לכם לאסוף את כל התמונות וסרטוני הוידאו של השנים האחרונות ואת הסרטונים והתמונות משנות הינקות שלו. אם אתם מוצפים בסרטוני וידאו ותמונות, כדאי לחזור לשלב הראשון – בחירת נושא המצגת או הנושאים. כאשר יש לכם נושא ספציפי, יהיה לכם קל הרבה יותר לבחור את התמונות וסרטוני הוידאו המתאימים למצגת שלכם. לא כל תמונה של הילד או הילדה שלכם מתאימה למצגת, גם אם היא באיכות מצוינת ולכן האיסוף של התמונות צריך להתבצע באופן מושכל מבלי להתפזר בין מאות או אלפי תמונות שצילמתם במהלך השנים.

שלב הוספת קטעי מוזיקה למצגת

על מנת שתוכלו ליצור מצגות יום הולדת מושלמות ומרגשות במיוחד, מומלץ לכם הוסיף להן קטעי מוזיקה קצרים. מצגת לאירוע יום הולדת צריכה להיות באורך של כ-3 עד 5 דקות מקסימום, לכן קטעי המוזיקה לא יכולים להיות קצרים מדי. אתם בוחרים את קטעי המוזיקה או השירים וצוות מקצועי של מעצבים גרפיים יערכו את קטעי המוזיקה בכדי להטמיע אותם במצגת, יחד עם התמונות וסרטוני הוידאו שכבר בחרתם.

מצגות יום הולדת מרגשות ומיוחדות!

להפקה של מצגות יום הולדת בהתאמה אישית, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בסטודיו ניצן שמיר מצגות נשמח להפיק עבורכם מצגת מיוחדת ומרגשת במיוחד. צוות המעצבים הגרפיים שלנו מביא איתו ידע רב וניסיון עצום בעריכה והפקת מצגות והוא ישמח לתכנן עבורכם מצגת מותאמת אישית לאירוע יום הולדת.

WhatsApp chat