כל מה שצריך לארוע מרגש

קו זמן החיים במצגת מרגשת

הפקה ועריכת מצגות מיוחדות לבת מצווה!

יום הולדת 12 הוא שלב מיוחד בחיים של הילדה שלכם ובכדי לחגוג את האירוע המיוחד בצורה מושלמת, אתם צריכים שתהיה לכם מצגת ייחודית לאירוע. מצגות מיוחדות לבת מצווה מבוססות על אלבומי תמונות שאספנו במהלך השנים ממסגרות פעילות ולימוד שונות כגון בתי ספר, גני ילדים, חוגי אחר הצהריים ואירועים משפחתיים. בכדי ליצור קו זמן בסדר כרונולוגי מומלץ לבחור תמונות וקטעי וידאו מכל תקופה. היום בעיקר בגלל השימוש הנרחב בטלפונים ניידים לצורך צילום, כמעט לכל הורה יש עשרות או מאות תמונות של הילדים בגילאים שונים. התמונות צריכות להיות ברזולוציה גבוהה מכיוון שהמצגת תוצג במסך גדול במהלך אירוע בת המצווה.

לבחור את השירים המתאימים למצגת

מצגת לאירועים כמו בת מצווה או בר מצווה חייבת לשלב מוזיקה יחד עם התמונות המופיעות במצגת. בחירת השירים או השירים היא שלב חשוב ביותר בתהליך הפקת המצגת. על מנת ליצור מצגת מושלמת, עם הצגת תמונות בצורה מהנה ומיוחדת, יש להטמיע שיר או מנגינה בדיוק במקום ובזמן הנכון. התאמה בין השפה המוזיקלית לגרפית היא המפתח לעריכה והפקה של מצגת טובה, מהנה ומשעשעת לאירועי בת מצווה.

שילוב נכון של קטעי וידאו

מצגות מיוחדות לבת מצווה יכולות להיות קלילות ומהנות או עמוסות מדי והגבול בין 2 המצבים הללו הוא דק מאוד. קטעי הוידאו צריכים להיות קצרים ואם יש לכם קטעי וידאו ארוכים, ניתן לערוך אותם ולקצר אותם על פי הצורך. קטעי הוידאו יהיו ברוב המקרים חלק משלים בלבד ולא חלק עיקרי מפני שהם יכולים להעמיס יתר על המידה על המצגת, כאשר המצגת היא בסך הכל 3 עד 5 דקות מקסימום. אנחנו בסטודיו ניצן שמיר מצגות נפיק עבורכם מצגת מיוחדת ומרגשת לאירוע בת מצווה הכוללת ציר זמן עם התמונות היפות והמיוחדות ביותר של הילדה מגיל הינקות ועד להיום.

הפקת מצגות מיוחדות לבת מצווה

להפקה של מצגות מיוחדות לבת מצווה, כל מה שאתם צריכים הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר ואנחנו בסטודיו ניצן שמיר מצגות נפיק לכם מצגת מושלמת לאירוע. צוות הסטודיו שלנו כולל עורכי וידאו ומעצבים גרפיים מהטובים ביותר בישראל שישמחו להפיק עבורכם מצגת מותאמת אישית באיכות גבוהה במיוחד.

WhatsApp chat